GDZIE NAS SZUKAĆ?

Drużyny sportowe oraz zawodnicy reprezentują markę Budmaxu w wielu dyscyplinach. Budmax od lat łączony jest z kartuskimi zawodami strongman. Tradycją stał się udział drużyny futsalu w Pucharze Polski, a także w wielu innych turniejach oraz ligach. Oprócz sportów drużynowych wspieramy także sztuki walki MMA oraz kickboxing.

Puchar Polski

Od 2013 r. sukcesywnie futsalowa drużyna Budmaxu Przodkowo bierze udział w Pucharze Polski. Największym osiągnięciem jest awans do ćwierćfinału, mierząc się z drużynami polskiej czołówki futsalu.

Żukowska Liga Futsalu

Od 2012 r. Budmax na dobre zadomowił się w Żukowskiej halówce. Po szybkim awansie do Superligi Nasza ekipa nie ustępuje miejsca na podium, a w sezonie 2016/2017 cieszyliśmy się ze złotego medalu!

Gala Sztuk Walk w Kartuzach

Prezes Budmaxu Przodkowo Krzysztof Frankiewicz od 2014r. należy do grona sponsorów Kartuskich imprez sportowych a dokładniej Kartuskiej Gali Sportów walki – K-1, MMA, Kickboxingu.

Mistrzostwa Polski Strongman Kartuzy

2012, 2013, 2014 r. Przez te lata prezes Krzysztof Frankiewicz wspierał prestiżową imprezę która są Mistrzostwa Polski Strongmanów, które odbyły się w Kartuzach.

Artur Bizewski

Dzięki wsparciu firmy Budmax Artur Bizewski mógł wystąpić na gali MMA FEN13, która odbyła się w Gdyni. Od tego czasu Budmax przyczynia się do osiągnięć sportowych Artura w ringu zawodowym.

“ Walkę wygrywa się lub przegrywa z dala od świadków – za liniami, na siłowni i na drodze, na długo przed tym, jak tańczę pod tymi światłami.”

MUHAMMAD ALI