GDZIE NAS SZUKAĆ?

Załogę Budmaxu połączyło coś co nazywane jest pasją a Naszą pasją jest - SPORT. Drużyny sportowe oraz zawodnicy reprezentują markę Budmaxu w wielu dyscyplinach. Budmax od lat łączony jest z kartuskimi zawodami strongman. Tradycją stał się udział drużyny futsalu w Pucharze Polski, a także w wielu innych turniejach, oraz ligach. Oprócz sportów drużynowych wspieramy także sztuki walki MMA, oraz kickboxing

budmax

Puchar Polski

Od 2013r. sukcesywnie futsalowa drużyna Budmaxu Przodkowo bierze udział w Pucharze Polski. Największym osiągnięciem jest awans do ćwierćfinału, mierząc się z drużynami polskiej czołówki futsalu.

budmax

Żukowska Liga Futsalu

Od 2012r. Budmax na dobre zadomowił się w Żukowskiej halówce. Po szybkim awansie do Superligi Nasza ekipa nie ustępuje miejsca na podium, a w sezonie 2016/2017 cieszyliśmy się ze złotego medalu!

budmax

Gala Sztuk Walk w Kartuzach

Prezes Budmaxu Przodkowo Kzysztof Frankiewicz od 2014r. należy do grona sponsorów Kartuskich imprez sportowych a dokładniej Kartuskiej Gali Sportów walki - K-1, MMA, Kickboxingu.

Mistrzostwa Polski Strongman Kartuzy

2012, 2013, 2014r. Przez te lata prezes Krzysztof Frankiewicz wspierał prestiżową imprezę która są Mistrzostwa Polski Strongmanów, które odbyły się w Kartuzach.

artur,bizewski,bizon

Artur Bizewski

Dzięki wsparciu firmy Budmax Artur Bizewski mógł wystąpić na gali MMA FEN13, która odbyła się w Gdyni. Od tego czasu Budmax przyczynia się do osięgnięć w sportowych Artura w ringu zawodowym.

Nasz profil na facebooku śledzi ponad 1600 użytkowników